1. Jutro, 19. grudnia zapraszamy na kolejny już Wieczór Uwielbienia u Królowej Aniołów. Modlitwę rozpoczynamy Mszą Świętą o godz. 18.00. w intencji uczestników wieczornego spotkania, podczas którego będziemy modlić się także o uzdrowienie duchowe i fizyczne. Wieczorem uwielbienia rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które potrwają do środy. Konferencje i modlitwy o uzdrowienie tylko na Mszach wieczornych. Serdecznie zapraszamy.

2. Zapraszamy przez cały Adwent na roraty od poniedziałku do soboty o 7.00. Przed roratami tj. o 6.45 modlimy się odmawiając nowennę do Dzieciątka Jezus.

3. W sobotę – Wigilia Narodzenia Pańskiego, zapraszamy wszystkich na ostatnie Roraty. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 18:00. Zachęcamy do wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. W czasie wieczerzy wigilijnej powstrzymajmy się od spożywania napojów alkoholowych. Zachowajmy także tradycyjne zwyczaje: wspólną modlitwę, czytanie Ewangelii, łamanie się opłatkiem, śpiew kolęd.

Uroczystość Narodzenia Pańskiego rozpoczniemy o północy Pasterką, którą ofiarujemy w intencji całej naszej wspólnoty Parafialnej. Zapraszamy na nią wszystkich naszych Parafian oraz gości. Zachęcamy do przybycia w strojach góralskich. Po Pasterce zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania, łamania się opłatkiem i składania sobie świątecznych życzeń.

Msze Święte w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia odprawimy tak jak w niedzielę, czyli o godz. 8:00, 9:30, 11:00, 18:00 i 19:30 i o 12.00 w schronisku na Hali Miziowej.
4. Zapraszamy do przedsionka na kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów ze szkoły w Korbielowie. Organizatorem kiermaszu jest Rada Rodziców wraz z Dyrekcją i nauczycielami. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na potrzeby samorządu uczniowskiego.

5. Prosimy aby spowiedzi przedświątecznej nie odkładać na koniec tygodnia. W tym tygodniu spowiadamy od 6.30 do 8.00 i od 17 do 19.00. Dokładny grafik spowiedzi umieszczony jest w gablocie przy wyjściu z kościoła oraz na stronie internetowej.

6. Wizytę duszpasterską po domach zwaną kolędą rozpoczniemy 27 grudnia a zakończymy 31 grudnia. Chodzić będziemy od godziny 9.00 do 18.00. Szczegółowy plan kolędy podany jest w gablocie, na stronie internetowej oraz na ulotkach przy wyjściu z kościoła.

7. W zakrystii można zaopatrzyć się opłatki wigilijne oraz w świece Caritas.

8. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, oraz czasopisma Źródło.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i ofiary na dekoracje świąteczne kościoła. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę prosimy młodzież z gimnazjum i szkoły średniej.