1. W dniu dzisiejszym, po Mszy o 11.00, zmiana tajemnic różańcowych.

2. W poniedziałek, 2 stycznia, zapraszamy o 18.00 na Mszę roczną tj. za zmarłych, których imiona zostały wypisane na kartkach wypominkowych.

3. We wtorek, 3 stycznia, zapraszamy o 18.00 na Mszę za wstawiennictwem św. Dominika za rodziny starające się o potomstwo.

4. Uroczystość Objawienia Pańskiego przypada w tym roku w piątek. Msze św. w naszym kościele jak w niedzielę tj. o 8; 9.30; 11; 18; 19.30 oraz o 12 na Hali Miziowej. Ze względu na Uroczystość nie obowiązuje w tym dniu post piątkowy.

5. W sobotę po porannej Mszy św. w Kamiennej odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Wieczorem, po Mszy tj. o 18.45, zapraszamy na nabożeństwo pierwszosobotnie zakończone indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Nie będzie w tym dniu nabożeństwa o 17.30

6. Zapraszamy na jasełka w wykonaniu uczniów z naszej szkoły oraz na opłatek parafialny. Obydwa wydarzenia będą miały miejsce w niedzielę 8 stycznia. Na jasełka zapraszamy po mszy o 11.00 a na opłatek po Mszy o 18.00.

7. Wszystkich chcących współtworzyć scholę w naszej parafii zapraszamy na spotkanie organizacyjne w najbliższą niedzielę po Mszy o 11.00 i jasełkach .

8. Dziękujemy wszystkim, których odwiedziliśmy po kolędzie za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę i ofiary.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę prosimy panie: Krystynę Hernas, Edytę Kubala, Anną Makuch, Barbarę Pastor.