1. W poniedziałek, po Mszy o 11.00, zmiana tajemnic różańcowych.

2. Na Mszę za wstawiennictwem św. Dominika za rodziny starające się o potomstwo i za kobiety w stanie błogosławionym zapraszamy we wtorek o 18.00.

3. Na krąg biblijny zapraszamy w czwartek o 19.00 w klasztorze.

4. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. W kościele w tym dniu spowiedź od godziny 17.00. Po porannej Mszy św. w Kamiennej odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

5. Zapraszamy w sobotę 6 stycznia o godz.18.00 na Mszę świętą z Komunią Wynagradzającą i Pierwszosobotni Różaniec nad Granicą o godz.18.45 u Królowej Aniołów w Korbielowie. Na zakończenie, trzymając się za ręce w modlitewnym kręgu, odśpiewamy „Apel Jasnogórskiˮ i odmówimy „Pod Twoją obronęˮ. Do naszego kręgu zaprosimy świętych, których relikwie przechowujemy w naszym kościele: św. Jacka, św. Dzieci Fatimskie i św. Faustynę, licząc na ich szczególne błogosławieństwo. By się do tej modlitwy, której mottem są słowa: „To se zaśpiewomy Matce Boskij razemˮ, dobrze przygotować, zapraszamy na próbę scholi w najbliższy piątek o godz. 20.15.

6. W tym tygodniu zmarł o. Antoni Wiśniewski – pierwszy proboszcz parafii w Korbielowie. Pogrzeb odbył się z piątek w Krakowie. Za o. Antoniego zostały ofiarowane Msze św. i pierwszą z nich odprawimy w sobotę 6 stycznia o 11.00.

7. We wtorek obchodzimy wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu; w środę wspomnie Najświętszego Imienia Jezus; w czwartek wspomnienie św. Zdzisławy z Moraw a w sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego. W tym dni Msze św. w naszym kościele tak jak w niedzielę.

8. Urząd Gminy Jeleśnia oraz Centrum Badania Słuchu zapraszają mieszkańców w wieku 50+ na bezpłatne badanie słuchu w czwartek 4 stycznia od 9.00 w Gminnym Ośrodku Kultury.

9. Zapraszamy na jasełka w wykonaniu uczniów z naszej szkoły oraz na opłatek parafialny. Obydwa wydarzenia będą miały miejsce w sobotę 6 stycznia. Na jasełka zapraszamy po mszy o 11.00, a na opłatek o 19.30.

10. Zakończyliśmy kolędę w naszej parafii. Bardzo dziękujemy za dobre słowo, świadectwo wiary oraz za złożone ofiary.

11. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.

12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę prosimy panie Sylwię Góra, Zofię Janiczek, Justynę Góra oraz Elżbietę Ceglarz.