W naszej parafii kościół sprzątają parafianie według poniższego grafiku ustalonego przez Radę Parafialną

Od początku istnienia naszej parafii kościół sprzątają parafianie. W związku ze różnymi emocjami jakie wywołuje fakt sprzątania końcem lipca 2014 roku zebrała się Rada Parafialna. Po dyskusji i głosowaniu ustalono, że pozostanie ten zwyczaj a Rada Parafialna zweryfikuje listę osób biorących udział w sprzątaniu. Poniżej znajduje się lista zweryfikowana przez Radę Parafialną.

 

 

Korbielów Górny

Sobota 10.01.2015; 28.11.2015; 22.10.2016; 26.08.2017

1/ Janiczek Jadwiga

2/ Tomiczek Józefa

3/ Widz Aneta

4/ Piecha Anna

 

Piątek 17.01.2015; 05.12.2015; 29.10.2016; 02.09.2017

1/ Mocek Krystyna

2/ Mocek Teresa

3/ Smagoń Sabina

4/ Gach Lucyna

 

Sobota 24.01.2015; 12.12.2015; 5.11.2016

1/ Krzesak Lucyna

2/ Czul Barbara

3/ Sordyl Józefa

4/ Zawadzka Elżbieta

5/ Sabaj Maria

 

Sobota 31.01.2015; 19.12.2015; 12; 11.2016

1/ Szypuła Iwona

2/ Madej Helena

3/ Michalec Renata

4/ Waligóra Barbara

 

Sobota 07.02.2015; 02.01.2016; 19.11.2016

1/ Kiełbas Sabina

2/ Dendys Maria

3/ Szafraniec Jadwiga

4/ Basik Jadwiga

 

Sobota 14.02.2015; 09.01.2016; 26.11.2016

1/ Pierog Barbara

2/ Ząbek Mariola

3/ Gawlas Józefa

4/ Oleksiak Agata

 

Sobota 21.02.2015; 16.01.2016; 03.12.2016

1/ Basik Józefa

2/

3/ Dendys Izabela

4/Kamińska Halina

 

Sobota 28.02.2015; 23.01.2016; 10.12.2016

1/ Basik Monika

2/ Czul Justyna

3/ Czul Lucyna

4/ Czul Stanisława

 

Sobota 07.03.2015; 30.01.2016; 17.12.2016

1/ Wąs Zofia

2/ Zajda Elżbieta

3/ Makuch Bożena

4/ Basik Agata

5/ Drąg Ewa

 

Sobota 24.12.2016

Młodzież

 

Sobota 14.03.2015; 06.02.2016; 31.12.2016

1/ Klimczak Mirosława

2/ Elżbieta Janeczko

3/ Michalec Aleksandra

4/ Głuchaczka Bronisława

 

Sobota 21.03.2015; 13.02.2016; 07.01.2017

1/ Krystyna Hernas

2/

3/ Anna Makuch

4/ Barbara Pastor

 

Korbielów Dolny

Sobota 28.03.2015; 20.02.2016; 14.01.2017

1/ Mocek Katarzyna

2/ Makuch Weronika

3/ Mocek Maria

4/ Łysień Wiesława

 

02.04.2015 – młodzież

 

Sobota 11.04.2015; 27.02.2016; 21.01.2017

1/ Łysień Agnieszka

2 Krzyżowska Krystyna

3/

4/ Janiczek Janina

 

Sobota 18.04.2015; 05.03.2016; 28.01.2017

1/ Dendys Anna

2/ Mocek Ewa

3/ Pastor Jadwiga

4/ Piórecka Grażyna

 

Sobota 24.04.2015; 12.03.2016; 04.02.2017

1/ Bojarska Wiktoria

2/ Sternal Marzena

3/ Gawlas Maria

4/ Pindel Maria

 

Sobota 01.05.2015; 19.03.2016; 11.02.2017

1/ Wrzeszcz Katarzyna

2/ Majewska Anna

3/ Pastor Janina

4/ Żyła Beata

 

Wielki Czwartek 24.03.2016 Młodzież

 

Sobota 09.05.2015; 09.04.2016; 18.02.2017

1/ Basik Katarzyna

2/ Basik Jolanta

3/ Gach Lila

4/ Gracjas Urszula

5/ Makuch Ludwika

 

Sobota 16.05.2015

Rodzice dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej

 

Sobota 23.05.2015

Rodzice dzieci obchodzących rocznicę I Komunii Świętej

 

Sobota 30.05.2015

Młodzież przygotowująca się do bierzmowania

 

Sobota 06.06.2015; 16.04.2016; 25.02.2017

1/

2/ Duc Anna

3/ Dendys Gabriela

4/ Łysień Katarzyna

 

Sobota 13.06.2015; 23.04.2016; 04.03.2017

1/ Mocek Rozalia

2/

3/ Madalińska Zofia

4/ Jodłowiec Danuta

 

Sobota 20.06.2015; 2.04.2016; 11.03.2017

1/ Góra Sywia

2/ Janiczek Zofia

3/ Justyna Góra

4/ Ceglarz Elżbieta

 

Sprzątanie po malowaniu kościoła 30.04.2016

 

Sobota 30.05.2015; 07.05.2016

Młodzież przygotowująca się do bierzmowania

 

Sobota 23.05.2015; 14.05.2016

Rodzice dzieci obchodzących rocznicę I Komunii Świętej

 

Sobota 27.06.2015; 21.05.2016; 18.03.2017

1/ Caputa Ewa

2/ Lesiak Małgorzata

3/ Świątkowska Zofia

4/ Sołek Renata

 

Sobota 04.07.2015; 28.05.2016; 25.03.2017

1/ Mocek Anna

2/ Michalska Maria

3/ Dendys Krystyna

4/ Dendys Albina

 

Sobota 11.07.2015; 04.06.2016

1/

2/

3/

4/

 

Sobota 18.07.2015; 11.06.2016; 01.04.2017

1/ Dudziak Barbara

2/ Suchoń Krystyna

3/ Góra Zofia

4/ Stańco Maria

 

Sobota 25.07.2015; 18.06.2016; 08.04.2017

1/ Mieszczak Józefa

2/ Krzyżowska Maria

3/ Kawulok Irena

4/ Gnojczak Maria

 

Czwartek 13.04.2017

młodzież

 

Sobota 01.08.2015; 25.06.2016; 22.04.2017

1/ Szydlak Małgorzata

2/ Kamińska Danuta

3/ Kamińska Małgorzata

4/ Lindner Ewa

 

Czarny Groń

Sobota 30.08.2014; 08.08.2015; 02.07.2016; 29.04.2017

1/ Basik Jolanta

2/ Jędrzejas Danuta

3/ Dymanus Barbara

4/ Hawruś Joanna

 

Sobota 06.09.2014; 14.08.2015; 09.07.2016; 06.05.2017

1/ Piasek Monika

2/ Gibas Wioletta

3/ Kaczkowska Kazimiera

4/ Jędrzejas Krystyna

 

Sobota 13.09.2014; 22.08.2015; 15.07.2016; 13.05.2017

1/ Matuszkiewicz Lidia (Agata)

2/ Juraszek Krystyna

3/ Kalisz Barbara

4/ Kamińska Barbara

 

Sobota 20.05.2017

Rodzice dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej

 

Kamienna

Sobota 20.09.2014; 29.08.2015; 22.07.2016; 27.05.2017

1/ Jędrzejas Stanisława

2/ Zeman Anna

3/ Krzesak Józef

4/ Leszczyńska Danuta

 

Sobota 27.09.2014

Rekolekcje III Zakon Dominikański

 

Sobota 04.10.2014; 04.09.2015; 30.07.2016; 03.06.2017

1/ Michalec Irena

2/ Łącz Maria

3/ Kutscha Halina

4/ Makuch Lidia

 

Sobota 11.10.2014; 12.09.2015; 06.08.2016; 10.06.2017

1/ Mocek Maria

2/ Cwajna Elżbieta

3/ Gnojczak Małgorzata

4/ Kołomańska Stanisława

5/ Krzyżowska Katarzyna

 

Sobota 18.10.2014; 19.09.2015; 13.08.2016; 17.06.2017

1/ Wrona Jolanta

2/ Juraszek Katarzyna

3/ Krzesak Anita

4/ Krzyżowska Ewa

 

Sobota 25.10.2014; 26.09.2015; 20.08.2016; 24.06.2017

1/ Kłusak Halina

2/ Janiczek Bożena

3/ Duc Anna

4/ Krzesak Dorota

 

Sobota 31.10.2014 (piatek); 03.10.2015; 27.08.2016; 01.07.2017

1/ Gustyn Irena

2/ Mylak Ewa

3/ Bernadetta Długosz

4/ Magdalena Polaczek

 

Sobota 8.11.2014; 10.10.2015; 03.09.2016; 08.07.2017

1/ Krzesak Zofia

2/ Dendys Dorota

3/ Chowaniak Maria

4/ Michalec Krystyna

 

Sobota 15.11.2014; 17.10.2015; 10.09.2016; 15.07.2017

1/ Ząbek Urszula

2/ Szumlas Renata

3/ Michalec Irena

4/ Niewdana Halina

 

Sobota 22.11.2014; 24.10.2015; 17.09.2016; 22.07.2017

1/ Duraj Jadwiga

2/ Łysień Anastazja

3/ Kochańska Maria

4/ Aneta Puda

 

Sobota 29.11.2014;31.10.2015; 24.09.2016; 29.07.2017

1/ Majewska Czesława

2/ Wąs Maria

3/ Wąs Małgorzata

4/ Danuta Kręcichwost

 

Sobota 6.12.2014; 07.11.2015; 01.10.2016; 05.08.2017

1/ Wrona Helena

2/ Wrona Anna

3/ Wrona Beata

4/ Wrona Krystyna

5/ Wrona Małgorzata

 

Sobota 13.12.2014; 14.11.2015; 08.10.2016; 12.08.2017

1/ Gustyn Maria

2/ Ksel Grażyna

3/ Sadurska Katarzyna

4/ Hernas Grażyna

 

Sobota 20.12.2014; 21.11.2015; 15.10.2016; 19.08.2017

1/ Meres Renata

2/ Meres Grażyna

3/ Płaza Jadwiga

4/ Czerwonka Teresa