1. Jutro, 18. grudnia zapraszamy na kolejny już Wieczór Uwielbienia u Królowej Aniołów. Modlitwę rozpoczynamy Mszą Świętą o godz. 18.00. w intencji uczestników wieczornego spotkania, podczas którego będziemy modlić się także o uzdrowienie duchowe i fizyczne.

2. Zapraszamy przez cały Adwent na roraty od poniedziałku do soboty o 7.00. W sobotę po roratach zapraszamy na śniadanie w klasztorze.

3. Na półgodzinną, cichą adorację Najświętszego Sakramentu zapraszamy w środę od 19.00 w kościele.

4. Na kolejną próbę scholi osób dorosłych zapraszamy w najbliższy piątek o 20.15 w klasztorze.

5. W niedzielę – Wigilia Narodzenia Pańskiego. Nie będzie w tym dniu nabożeństwa różańcowego o 17.30 oraz Mszy św. o 19.30. Zachęcamy do wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. W czasie wieczerzy wigilijnej powstrzymajmy się od spożywania napojów alkoholowych. Zachowajmy także tradycyjne zwyczaje: wspólną modlitwę, czytanie Ewangelii, łamanie się opłatkiem, śpiew kolęd.
Uroczystość Narodzenia Pańskiego rozpoczniemy o północy Pasterką, którą ofiarujemy w intencji całej naszej wspólnoty Parafialnej. Zapraszamy na nią wszystkich Parafian oraz gości. Zachęcamy do przybycia w strojach góralskich. Po Pasterce zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania, łamania się opłatkiem i składania sobie świątecznych życzeń.
Msze Święte w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia odprawimy tak jak w niedzielę, czyli o godz. 8:00, 9:30, 11:00, 18:00 i 19:30 i o 12.00 w schronisku na Hali Miziowej.

6. Prosimy aby spowiedzi przedświątecznej nie odkładać na koniec tygodnia. Przypominamy, że w naszym kościele z sakramentu spowiedzi można skorzystać codziennie przed każdą mszą św. Grafik spowiedzi umieszczony jest w gablocie oraz na stronie internetowej.

7. Wizytę duszpasterską po domach zwaną kolędą rozpoczniemy 27 grudnia, a zakończymy 30 grudnia. Szczegółowy plan kolędy podamy w następną niedzielę. Jeżeli są w naszej parafii nowi mieszkańcy, których jeszcze nie odwiedzaliśmy po kolędzie a życzą sobie tego prosimy pozostawić adres domu w zakrystii.

8. W dniu dzisiejszym zapraszamy na kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów ze szkoły w Korbielowie. Organizatorem kiermaszu jest Rada Rodziców wraz z Dyrekcją i nauczycielami. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na potrzeby samorządu uczniowskiego.

9. Po ostatnim halnym, wiatr dość mocno porozrzucał kwiaty i znicze na cmentarzu. Bardzo prosimy o uprzątnięcie grobów swoich bliskich i alejek.

10. W zakrystii można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne. Są również do nabycia świece Caritas w cenie 5 zł.

11. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.

12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę po roratach i śniadaniu prosimy młodzież przygotowującą się do bierzmowania.