1. W dniu dzisiejszym tj. w Wigilię Narodzenia Pańskiego nie będzie nabożeństwa różańcowego o 17.30 oraz Mszy św. o 19.30.
Uroczystość Narodzenia Pańskiego rozpoczniemy o północy Pasterką, którą ofiarujemy w intencji całej naszej wspólnoty Parafialnej. Zapraszamy na nią wszystkich Parafian oraz gości. Zachęcamy do przybycia w strojach góralskich. Po Pasterce zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania, łamania się opłatkiem i składania sobie świątecznych życzeń.
Msze Święte w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia odprawimy tak jak w niedzielę, czyli o godz. 8:00, 9:30, 11:00, 18:00 i 19:30 i o 12.00 w schronisku na Hali Miziowej.

2. We wtorek obchodzimy święto św. Szczepana; w środę święto św. Jana; w czwartek święto św. Młodzianków.

3. W niedzielę 31 grudnia zapraszamy o g. 17.00 na nabożeństwo na zakończenie 2017 roku.

4. W poniedziałek, 1 stycznia, w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, po Mszy o 11 zmiana tajemnic różańcowych.

5. Już teraz zapraszamy na jasełka w wykonaniu uczniów z naszej szkoły oraz na opłatek parafialny. Obydwa wydarzenia będą miały miejsce w niedzielę 6 stycznia. Na jasełka zapraszamy po mszy o 11.00 a na opłatek o 19.30.

6. Wizytę duszpasterską po domach zwaną kolędą rozpoczniemy 27 grudnia a zakończymy 30 grudnia. Szczegółowy plan kolędy podany jest na stronie internetowej oraz na ulotkach przy wyjściu z kościoła. Jeżeli są w naszej parafii nowi mieszkańcy, których jeszcze nie odwiedzaliśmy po kolędzie a życzą sobie tego prosimy pozostawić adres domu w zakrystii.

7. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w najbliższą sobotę prosimy panie Rozalię Mocek, Krystynę Hernas, Zofię Madalińską oraz Danutę Jodłowiec.