1) Jutro, 16 kwietnia, zapraszamy na kolejny już Wieczór Uwielbienia u Królowej Aniołów. Modlitwę rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 18:00 w intencji uczestników wieczornego spotkania, podczas którego będziemy modlić się także o uzdrowienie duchowe i fizyczne.

2) W środę zapraszamy na cichą adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 19:00.

3) Na katechezę dla dorosłych zapraszamy w czwartek o godz. 19:00 w klasztorze.

4) W dniu 27 i 29 kwietnia będziemy przeżywać w naszej parafii wizytację ks. bpa Piotra Gregera. Plan wizytacji dostępny jest na naszej stronie internetowej i w gablocie. Bardzo prosimy o zapoznanie się z tym planem. W tym też czasie młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania.

5) W tym tygodniu w piątek obchodzimy wspomnienie św. Agnieszki z Montepulciano, a w sobotę wspomnienie św. Anzelma.

6) W dniu dzisiejszym (trzecia niedziela miesiąca) osoby z rady parafialnej przed kościołem zbierają ofiary na rzeczy rodzin z ogarniętego konfliktem Aleppo w Syrii. Aby utrzymać przez miesiąc jedną rodzinę należy zebrać 510 zł. Więcej informacji na naszej stronie.

7) Zapraszamy do udziału w cyklu wypraw górskich Droga Nowego Życia. Jest to inicjatywa skierowana do osób aktywnych fizycznie, której celem jest odnowa życia chrześcijańskiego. Wspólne wyjścia w góry, wysiłek z nimi związany oraz towarzysząca im modlitwa będzie okazją, by oddawać Panu Bogu te sfery życia, w których nie doświadczamy mocy chrztu świętego. Każda wyprawa będzie połączona z Eucharystią, konferencją oraz indywidualną modlitwą różańcową i medytacją. Pierwsza wyprawa poświęcona śmierci dla grzechu odbędzie się w sobotę 28 kwietnia 2018 r. Więcej informacji na naszej stronie, plakatach oraz u o. Krzysztofa Frąckiewicza OP.

8) Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.

9) Zapraszamy do kawiarenki namiotowej na kawę, herbatę i ciasto.

10) W najbliższą sobotę prosimy o posprzątanie panie: Irenę Gustyn, Ewę Mylak, Bernadettę Długosz i Magdalenę Polaczek.