1) W poniedziałek, 17. grudnia zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia u Królowej Aniołów. Modlitwę rozpoczynamy Mszą Świętą o godz. 18.00. w intencji uczestników wieczornego spotkania, podczas którego będziemy modlić się także o uzdrowienie duchowe i fizyczne.

2) Zapraszamy do uczestnictwa w roratach od poniedziałku do soboty o 7.00. Od dzisiaj do Bożego Narodzenia przed roratami tj. o 6.45 będziemy modlić się odmawiając nowennę do Dzieciątka Jezus. W sobotę po roratach zapraszamy na śniadanie w klasztorze.

3) W środę zapraszamy od 19.00 na cichą, półgodzinną, adorację Najświętszego Sakramentu.

4) W środę o 16.00 zapraszamy dzieci z rodzicami do kuchni klasztornej na piecze pierników, którymi będziemy częstować po pasterce.

5) W czwartek o 19.00 zapraszamy Dominikańską Szkołę Wiary. Porozmawiamy o tym czego od Maryi możemy się nauczyć w naszej wierze.

6) Zachęcamy do spowiedzi przedświątecznej. W naszym kościele z sakramentu spowiedzi można skorzystać codziennie przed każdą mszą św. Grafik spowiedzi umieszczony jest w gablocie oraz na stronie internetowej.

7) Samorząd naszej korbielowskiej szkoły zaprasza do kruchty na kiermasz ozdób świątecznych. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na działalność samorządu. Z inicjatywy szkoły na kiermaszu będzie można również zaopatrzyć się w pierniki świąteczne. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na wsparcie leczenia z choroby nowotworowej osoby związanej w naszą szkołą.

8) Wizytę duszpasterską po domach zwaną kolędą rozpoczniemy 27 grudnia, a zakończymy 31 grudnia. Szczegółowy plan kolędy podamy w następną niedzielę. Jeżeli są w naszej parafii nowi mieszkańcy, których jeszcze nie odwiedzaliśmy po kolędzie a życzą sobie tego prosimy o pozostawienie adresu w zakrystii.

9) W zakrystii można zaopatrzyć się w opłatki. Są również do nabycia świece Caritas w cenie 5 zł. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest dla biednych, podopiecznych Caritas. W zakrystii można również zaopatrzyć się w kubki z logo jubileuszowym.

10) Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego. Są również do zabrania: Dobre Nowiny (gazeta ewangelizacyjna) oraz Wieści z Jeleśni (gazetka Gminy Jeleśnia).