1) W poniedziałek, w Wigilię Narodzenia Pańskiego zapraszamy na ostatnie roraty o 7.00.
Uroczystość Narodzenia Pańskiego rozpoczniemy o północy Pasterką, którą ofiarujemy w intencji całej naszej wspólnoty parafialnej. Zapraszamy na nią wszystkich Parafian oraz gości. Zachęcamy do przybycia w strojach góralskich. Po Pasterce zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania, łamania się opłatkiem i składania sobie świątecznych życzeń.
Msze Święte w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia odprawimy tak jak w niedzielę, czyli o godz. 8:00, 9:30, 11:00, 18:00 i 19:30 i o 12.00 w schronisku na Hali Miziowej.

2) W środę obchodzimy święto św. Szczepana; w czwartek święto św. Jana; w piatek święto św. Młodzianków a w kolejną niedzielę święto św. rodziny.

3) Już teraz zapraszamy na 6 stycznia, po Mszy o 11.00, na jasełka w wykonaniu uczniów z naszej szkoły.

4) Wizytę duszpasterską po domach zwaną kolędą rozpoczniemy 27 grudnia a zakończymy 31 grudnia. Szczegółowy plan kolędy wywieszony jest w gablocie oraz na stronie internetowej. Na stoliku z gazetami są również ulotki z planem kolędy.

5) W zakrystii można zaopatrzyć się w opłatki. Są również do nabycia świece Caritas w cenie 5 zł. W zakrystii można również zaopatrzyć się w kubki z logo jubileuszowym oraz od dawna oczekiwany album o historii Korbielowa i dominikanów w Korbielowie. Książka ma 211 stron, wydrukowana jest na papierze kredowym dlatego może być dobrym prezentem świątecznym dla osób pochodzących z Korbielowa.

6) Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. W tym numerze można znaleźć propozycję modlitw przy stole wigilijnym. Cena numeru świątecznego: 8 zł. Są również do zabrania: Wieści z Jeleśni (gazetka Gminy Jeleśnia).