1. W dniu dzisiejszym, po Mszy świętej o godz. 11:00, zmiana tajemnic różańcowych.

2. W najbliższą sobotę, 13 lipca, zapraszamy na pokutny różaniec fatimski. Rozpoczniemy Mszą św. o 18.00 w intencjach złożonych w zakrystii przez wstawiennictwo MB Fatimskiej. Nabożeństwo zakończymy indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz procesją ze świecami. Nie będzie w tym dniu nabożeństwa w kościele o 17.30. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w modlitwie panie w strojach regionalnych, strażaków, dzieci rocznicowe wraz z rodzicami, wszystkich ministrantów oraz gości przebywających w tym czasie w Korbielowie. W modlitwie wspierać nas będzie kapela korbielowska.

3. W środę zapraszamy na półgodzinną adorację Najświętszego Sakramentu od 19.00.

4. 15 lipca, tj. w następny poniedziałek, odchodzi z naszej wspólnoty parafialnej do klasztoru w Wieluniu s. Maria Magdalena. W intencji siostry w najbliższą niedzielę (14 lipca) o 9.30 odprawimy Mszę św. dziękując za lata jej pracy w Korbielowie i prosząc o potrzebne łaski.

5. W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Jana z Dukli; w czwartek święto św. Benedykta, opata i patrona Europy. Jest to jednocześnie dzień imienin o. Benedykta, którego polecamy waszym modlitwom. W piątek obchodzimy wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu; w sobotę obchodzimy wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

6. Okres wakacyjny jest czasem pielgrzymek do miejsc świętych m.in. na Jasną Górę. Zachęcamy do włączenia się do pielgrzymowania w ramach pielgrzymki diecezjalnej (6-11 sierpnia) – informacje i zapisy przez stronę www.pielgrzymka.bielsko.pl oraz w ramach pielgrzymki dominikańskiej (3-9 sierpnia) – informacje i zapisy przez stronę www.pielgrzymka.dominikanie.pl

7. W związku z rokiem św. Melchiora Grodzieckiego w całej naszej diecezji organizowane są pielgrzymki w dniu 12 października do miejsca śmierci św. Melchiora czyli do Koszyc. Są przygotowane dwa warianty: jednodniowy oraz dwudniowy. Więcej informacji w zakrystii lub na naszej stronie internetowej. Zapisy w zakrystii do 15 lipca.

8. W następną niedzielę osoby z rady parafialnej będą zbierać ofiary na remont napędu dzwonów. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na ten cel.

9. Gościmy dzisiaj w naszej parafii siostry dominikanki, które chcą nas poprosić o wsparcie działalności misyjnej, którą prowadzą.

10. Zapraszamy po Mszach przedpołudniowych do kawiarenki namiotowej.

11. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego.