1. W poniedziałek, 16 grudnia, zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia u Królowej Aniołów. Modlitwę rozpoczniemy Mszą Świętą o godz. 18:00 w intencji uczestników wieczornego spotkania, podczas którego będziemy modlić się także o uzdrowienie duchowe i fizyczne. Serdecznie zapraszamy.

2. Zapraszamy do uczestnictwa w roratach od poniedziałku do soboty o 7.00. W sobotę po roratach zapraszamy na śniadanie w klasztorze.

3. Dzieci i rodziców zapraszamy w poniedziałek na 16.00 do kuchni klasztornej na coroczne pieczenie pierników, którymi później będziemy się dzielić na pasterce oraz w czasie świąt.

4. W środę, jak co tydzień, zapraszamy od 19.00 na cichą, półgodzinną adorację Najświętszego Sakramentu.

5. W środę na roratach będziemy gościli policjantów z Żywca, którzy przypomną nam zasady bezpiecznego poruszania się wieczorami na drogach oraz będą rozdawać opaski odblaskowe.

6. Zachęcamy do spowiedzi przedświątecznej. W naszym kościele z sakramentu spowiedzi można skorzystać codziennie przed każdą mszą św. Grafik spowiedzi umieszczony jest
w gablocie oraz na stronie internetowej.

7. W przyszłą niedzielę, tj. 22 grudnia, po każdej Mszy św., uczniowie naszej szkoły będą prowadzić Kiermasz Bożonarodzeniowy. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na działalność Samorządu Uczniowskiego.

8. Wizytę duszpasterską po domach zwaną kolędą rozpoczniemy 27 grudnia a zakończymy 31 grudnia. Szczegółowy plan kolędy dostępny jest w gablocie, na stronie internetowej oraz na ulotkach na stoliku z gazetami. Jeżeli są w naszej parafii nowi mieszkańcy, których jeszcze nie odwiedzaliśmy po kolędzie a życzą sobie tego prosimy o pozostawienie adresu w zakrystii.

9. W zakrystii można zaopatrzyć się w opłatki. Są również do nabycia świece Caritas
w cenie 5 zł.

10. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego oraz czasopisma Źródło.