1. W dniu dzisiejszym po Mszy o 11.00 będzie zmiana tajemnic różańcowych.

2. Zapraszamy do uczestnictwa on-line w roratach od poniedziałku do soboty o 7.00. Zapraszamy również do kościoła na różaniec i Mszę św. o 18.00. Wszystkie Msze z naszego kościoła transmitujemy przez internet. Link do transmisji dostępny jest na naszej stronie internetowej.
W związku z obostrzeniami epidemiologicznymi w naszym kościele w Mszach świętych może uczestniczyć 25 osób. Od następnej niedzieli tj. 13 grudnia do świąt będziemy odprawiali dodatkowo Msze św. o 16.00. Jeżeli ktoś chciałby uczestniczyć w niedzielnej Mszy św. (sobota o 18 i w niedzielę) prosimy o wcześniejszy kontakt z o. Krzysztofem (tel. 606 274 396).

3. Na kolejną w nowym cyklu Mszę św. roczną tj. za zmarłych zapraszamy w poniedziałek o 18.00. Przed Mszą, polecamy naszych zmarłych w modlitwie różańcowej.

4. W środę zapraszamy na nabożeństwo i Mszę św. za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy a od 19.00 jak co tydzień zapraszamy na cichą, półgodzinną adorację Najświętszego Sakramentu w czasie, której można skorzystać z sakramentu spowiedzi.

5. Jak co roku w okolicach Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP w naszej parafii rozpoczynamy Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Deklaracje przystąpienia do adopcji oraz treść modlitwy można zabrać z zakrystii, są również wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Wspólnie, w sposób uroczysty rozpoczniemy adopcję w następną niedzielę w czasie Mszy o 11.00. Akcja polega na zadeklarowaniu, że przez 9 miesięcy, codziennie będę modlił się w intencji poczętego, nienarodzonego i nieznanego mi dziecka, któremu zagraża utrata życia. Osoby, które podejmą duchową adopcję prosimy o wpisanie się do Księgi Duchowej Adopcji dostępnej w zakrystii.

6. W dniu dzisiejszym przypada kolejna rocznica obecności dominikanów w Korbielowie. Więcej można o tym poczytać na naszej stronie internetowej w zakładce klasztor/historia oraz w książce wydanej na 60 rocznicę, która dostępna jest jeszcze na stoliku z gazetami. Ze względu na tę rocznicę i patrona dnia św. Mikołaja kawiarnia Cafe Siena będzie otwarta od 8.00 do 20.00 proponując „pyszną kawę i ciasto na wynos”.

7. W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Ambrożego; we wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP; w czwartek wspomnienie NMP Loretańskiej a w sobotę wspomnienie NMP z Guadalupe.

8. W zakrystii oraz na stoliku z gazetami można zaopatrzeć się w opłatki oraz świece Caritas.

9. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego. Jest również do wzięcia gazetka ewangelizacyjna Dobre Nowiny.