1. Zapraszamy do uczestnictwa on-line w roratach od poniedziałku do soboty o 7.00. Zapraszamy również do kościoła na różaniec i Mszę św. o 18.00. Wszystkie Msze z naszego kościoła transmitujemy przez internet. Link do transmisji dostępny jest na naszej stronie internetowej.
W związku z obostrzeniami epidemiologicznymi w naszym kościele w Mszach świętych może uczestniczyć 25 osób. Od następnej niedzieli tj. 13 grudnia do świąt będziemy odprawiali dodatkowo Msze św. o 16.00. Jeżeli ktoś chciałby uczestniczyć w niedzielnej Mszy św. (sobota o 18 i w niedzielę) prosimy o wcześniejszy kontakt z o. Krzysztofem (tel. 606 274 396).

2. W środę zapraszamy na nabożeństwo i Mszę św. za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy a od 19.00 jak co tydzień zapraszamy na cichą, półgodzinną adorację Najświętszego Sakramentu w czasie, której można skorzystać z sakramentu spowiedzi.

3. Jak co roku w okolicach Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP w naszej parafii rozpoczynamy Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Deklaracje przystąpienia do adopcji oraz treść modlitwy można zabrać z zakrystii, są również wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Wspólnie, w sposób uroczysty rozpoczniemy adopcję w niedzielę 13 grudnia w czasie Mszy o 11.00. Akcja polega na zadeklarowaniu, że przez 9 miesięcy, codziennie będę modlił się w intencji poczętego, nienarodzonego i nieznanego mi dziecka, któremu zagraża utrata życia. Osoby, które podejmą duchową adopcję prosimy o wpisanie się do Księgi Duchowej Adopcji dostępnej w zakrystii.

4. W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy wspomnienie św. Jana od Krzyża.

5. Zapraszamy na adwentowe rekolekcje ewangelizacyjne, które poprowadzą o. Benedykt Malewski OP i o. Grzegorz Kuraś OP oraz korbielowska wspólnota modlitewna. Odbędą się one od poniedziałku do środy 21-23 grudnia. Zaczynamy codziennie Mszą o 18.00 a po niej modlitwą wielbienia. W programie między innymi świadectwo nawrócenia Krzysztofa Kurka – byłego więźnia, pokazujące jaką moc i piękno ma Nowe Narodzenie z Ducha. Więcej szczegółów na naszej stronie. Rekolekcje będą codziennie transmitowane na kanale YouTube Dominikanie Korbielów.

6. W zakrystii oraz na stoliku z gazetami można zaopatrzyć się w opłatki oraz świece Caritas.

7. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego. Jest również do wzięcia gazetka ewangelizacyjna Dobre Nowiny.