1. Dziękujemy za wszelką pomoc w przygotowaniu odpustu parafialnego. Kontynuując nasze świętowanie zapraszamy dzisiaj po Mszach św. na kiermasz ciast przygotowanych przez panie z korbielowskiego Koła Gospodyń Wiejskich.

2. W poniedziałek, w Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego tj. o 8; 9.30; 11; 12 (hala Miziowa); 18; 19.30. W tym dniu poświecimy kwiaty, zioła i wianki. O godz. 7.30 tradycyjnie śpiewamy w kościele Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP.

Po Mszy o 11.00 zapraszamy na plac przy Cafe Siena na wspólne pieczenie kiełbasy i ziemniaków na nowo przygotowanym miejscu do grillowania. Dziękujemy osobom, które to miejsce przygotowały przenosząc altanę, wykonując ławki i palenisko. Dziękujemy również na profesjonalne wyczyszczenie kostki brukowej przy kościele.

3. W środę na 19.00 zapraszamy na cichą, półgodzinną adorację Najświętszego Sakramentu.

4. W tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP; w środę święto św. Jacka; w czwartek wspomnienie bł. Manesa; w piątek uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła – ze względu na uroczystość w naszej parafii w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych; w sobotę wspomnienie św. Bernarda.

5. W czasie nieobecności o. Krzysztofa tj. od 16 do 23 sierpnia w sprawach związanych z parafią prosimy kontaktować się z ojcem Janem.

6. W zakrystii są do nabycia książki o historii Korbielowa i okolic. Naszych gości zapraszamy do zapoznania się z historią naszej miejscowości.

7. Zapraszamy do Cafe Siena na lody, kawę, gofry i ciasto.

8. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego.